Sbohem od herců a tvůrce Eureky

Tvůrce seriálu Jaime Paglia a představitelé hlavních postav v následujícím videu děkují fanouškům a loučí se s nimi (přepis najdete v pokračování):

Jaime Paglia: Musím poděkovat vám všem, co jste náš seriál sledovali a každý týden si nás přiváděli do svých obývacích pokojů. Je to neuvěřitelné privilegium, dělat to, co děláme. A výjimečné to pro nás všechny bylo nejspíš kvůli tomu, že nám to bylo denně připomínáno. Rozhodně mi bude chybět naše městečko a jeho lidé, ale doufám, že na nás nezapomenete a budete se na nás dívat i v nadcházejících letech.

Ed Quinn: Kdybych měl říct fanouškům jednu věc, bylo by to: "Díky." Díky za loajalitu, nejen seriálu, ale hlavně Nathanovi Starkovi. Díky, že jste nás každý týden zvali do svých domovů. Jsme zábavní.

Niall Matter: Byla to úžasná cesta, ztvárnit pro vás tuto postavu, být součástí města Eureky, do kterého jste se všichni zamilovali. Byla to pro mě čest. Byl jsem velmi hrdý, že jsem vydržel tak dlouho. Myslel jsem, že budou součástí jen jedné epizody a myslím, že díky fanouškům jsem zůstal až do úplného konce. Takže díky.

Neil Grayston: Mockrát díky, že jste s námi byli, za těch posledních pár let – 5 řad, ale tak sedm let vysílání. Lidem, co s námi byli od začátku, lidem, co nás objevili později. Vy jste důvod, proč jsme to mohli dělat. Doufám, že jste se bavili stejně jako my, a snad se uvidíme znovu u něčeho jiného.

Erica Cerra: Měli jsme zajímavé řady, na konci jsme se vzdálili od toho, s čím jsme začali. Seriál se vracel každých 8 měsíců a vy jste se vždycky vraceli k obrazovkám a přivádeli jste své přátele, což je ta nejskvělejší věc. Moc díky za vaší podporu. Vážně si jí vážíme, proto tuhle práci dělám. Ráda bavím a jsem ráda, že mi seriál dal tu příležitost. Takže díky. Sbohem.

Joe Morton: Seriál se ohromě rozrostl, příběhy vyspěly, co se týče jejich hloubky, fantazie, postav a stejně tak speciálních a vizuálních efektů. Díky fanouškům. Vážíme si vás, vaší podpory. Nebyl jsem letos [pozn. video se pravděpodobně točilo loni v září] na Comic-Conu, ale chápu to tak, že publikum bylo obrovské, což svědčí o tom, jak moc se ze seriálu těšíte a jak ho zbožňujete.

Salli Richardson-Whitfield: Moc díky, tohle je nejspíš největší podpora, jakou jsem kdy v seriálu měla a jakou kdy zažiju. Když přejdete od našeho prvního roku k dnešku, uvidíte, jak moc jsme vyspěli, a to díky vám. A díky, moc díky. Bude smutné to opustit a už nebýt u vás doma.

Colin Ferguson: Vy jste tvořili náš seriál, byl výjimečný, protože jste ho takovým učinili. Je to pravda. Jedinný důvod, proč ho mělo cenu točit, byli lidé, kteří řekli, že to má cenu. Tím, že jste seriál sledovali a oni pokračovali v jeho natáčení. Takže je to váš seriál, daleko víc než náš. Díky. Změnil mi život.

Erica Cerra: Vrátíme se! Ve filmu, co já vím.

25.07.2012 ≡ Komentáře

Komentáře (0):

Gravatar

E-mail nebude zobrazen, chcete vlastní obrázek u komentářů?